Передові технології на варті вашого здоров'я!

Статистика специфічних захворювань спини, таких як  остеохондроз і сколіоз, усе більше нагадує зведення з війни, яку ми програємо. На сьогодні майже 80% людей страждає від захворювань опорно-рухового апарату. І якщо раніше це було традиційною проблемою старшого та похилого поколінь, то нині в зоні ризику опинились навіть  двадцятирічні юнаки та дівчата. Чому ж XXI століття вносить такі різкі зміни у звичний уклад? Відповідь очевидна. Прискорення технологічного та інформаційного прогресу все більше сприяє становленню малорухливого способу життя, як єдино можливого в сучасних умовах. Хвороби спини приводять за собою і захворювання серцево-судинної системи. І безліч інших.

Як видно — це небезпечна тенденція. Але як її зупинити? Кинути сидячу роботу? А дітей змусити припинити  носити набиті підручниками рюкзаки? Або, може бути, робити зарядку посеред робочого місця щопівгодини?  Ймовірно, найкращим виходом буде  навчитись правильно відпочивати.

На щастя, технологічний прогрес несе в собі не тільки руйнівні, але і творчі тенденції. Однією з таких тенденцій є сучасні ортопедичні матраци. Поєднуючи в собі сукупність з найбільш ефективних технологій, вони здатні остаточно розв'язати проблеми, пов'язані із захворюваннями опорно-рухового апарату. Адже сучасний ортопедичний матрац — це не тільки якісні матеріали на зразок латексу і койри, але унікальні за своїм змістом технології на кшталт «ComfoGel» що надає матрацам неперевершену м'якість, «3D  Аеросистема» — система, що створює індивідуальний для кожної людини мікроклімат, або технологія «Hot Melt», що здійснює екологічно чисте скріплення матеріалів, які становлять основу матраца.

Розглянемо деякі з цих технологій уважніше. І почнемо  з сучасної «3D Аеросистеми». Необхідність цієї технології обумовлена природною втратою вологи людським організмом під час сну. Накопичуючись на матраці, волога проникає всередину і створює ідеальне живильне середовище для безлічі шкідливих мікроорганізмів і навіть пилових кліщів. Спати на матраці настільки низької якості — жарко і некомфортно, незалежно від кімнатної температури та загальної вентиляції приміщення. «3D Аеросистема» була впроваджена, щоб усунути навіть теоретичну можливість виникнення подібних проблем і створити ідеальний мікроклімат для сну. Ця система являє собою переплетені один з одним волокна, які утворюють осередки спеціальної геометричної форми. Вони дозволяють повітрю і волозі безперешкодно циркулювати, не порушуючи ваш сон. У матрацах, де застосована «3D Аеросистема», нагріте тілом повітря і волога, що виділяється, — випаровуються, проходячи вздовж повітряного прошарку виробу. Циркуляція повітря і вологи відбувається рівномірно та у всіх напрямках. Саме тому  ця унікальна система мікроклімату несе у своїй назві приставку «3D». У результаті матрац немов «дихає» разом з вами, одночасно випаровуючи надлишкову вологу і створюючи ідеальний мікроклімат, в якому перебуває ваше тіло протягом ночі.

Деякі сучасні виробники навчились створювати ортопедичні матраци з екологічно чистих матеріалів. Але компанія «Неолюкс» пішла далі. Адже одна справа — безпечні матеріали, а зовсім інша  — чим вони скріплені між собою. Наскільки б якісні та екологічні не були матеріали, все це буде даремно, якщо їх скріплює будь-який різновид традиційного клею. Адже абсолютно будь-який клей містить в собі небезпечні для здоров'я хімічні елементи та розчинники. Пари клею, що виникають при кімнатній температурі, навіть  без урахування тепла, що виділяється людиною, несуть в собі пряму загрозу для вашого здоров'я. Компанія «Неолюкс», спільно з американськими колегами, знайшла витончений і ефективний вихід з даної проблеми та впровадила найсучаснішу на сьогодні технологію термоплавлення «Hot-Melt». Суть технології у тому, що при скріпленні настильних матеріалів, використовується спеціальна суміш, яка не містить в собі шкідливих розчинників. При кімнатній температурі суміш є твердою, але еластичною речовиною. При нагріванні компоненти переходять з твердого стану в рідке, а при охолодженні виходить міцний шов, який і скріплює між собою складові матраців «Неолюкс». Дана технологія настільки добре себе зарекомендувала в якості екологічно безпечної, що її застосовують, наприклад, в харчовій промисловості при створенні пакування для харчових продуктів.

Добре, коли можна бути впевненими в складових матраца. Але ще краще, коли при одному погляді на нього, прокидаються почуття прекрасного і витонченого. Немов перед очима витончений твір мистецтва. Щоб досягти подібного результату, застосовуються найсучасніші та вишукані тканини. Адже на почуттях не економлять!

Своєрідним флагманом трикотажу «Неолюкс» є ексклюзивна тканина «Dream Healh». Екологічно чиста тканина цієї серії  має унікальну пропускну спроможність, комфорт і поліпшену терморегуляцію внаслідок особливого, тривимірного переплетення ниток. Ця тканина відповідає найсучаснішим вимогам і має неперевершений зовнішній вигляд, а також високу зносостійкість. Внаслідок особливої тришарової будови тканина добре проводить вологу і повітря, не розшаровується згодом, що сприятливо позначається на терміні її служби. У поєднанні з «3D Аеросистемою» створює максимально комфортний мікроклімат, сприяє безперешкодному руху повітря, а також володіє винятковими терморегулюючими характеристиками.

Подбавши про зовнішню і внутрішню досконалість своєї продукції, не було забуто й про зручність транспортування. Для цих цілей компанія «Неолюкс», нарівні з нечисленними світовими лідерами з виробництва матраців, застосовує технологію вакуумного пакування, при використанні якої, великий і об'ємний матрац являє собою скручений рулон, надзвичайно зручний для перевезення, наприклад в легковому автомобілі. Після розпакування — матрац приймає свою справжню форму. Вакуумне пакування — це ще й доказ використання якісних матеріалів, здатних перебувати в скрученому вигляді  до півтора року.

І нарешті, обираючи матрац — придивіться самостійно до того, що вам пропонують. Людина може обдурити, але власні очі та відчуття вас не обдурять.Всі статті