Матеріали

ПРУЖИННИЙ БЛОК «POCKET SPRING»

Блок незалежних (не зв’язаних між собою) пружин кишенькового типу. Кожна пружина несе своє навантаження окремо від сусідньої, у результаті матрац забезпечує ідеальний анатомічний та ортопедичний ефект. Матраци з незалежними пружинами зручні  та безшумні.

ПРУЖИННИЙ БЛОК «БОННЕЛЬ»

Блок звитих між собою двоконусних п’ятивиткових пружин. Така конструкція пружин дозволяє рівномірно розподілити навантаження та зберегти правильну поставу під час відпочинку

КОКОСОВА КОЙРА

Стовідсотково натуральний, екологічно чистий матеріал, який виробляється з волокон кокосового горіха. Володіє бактерицидними властивостями. Койра не гниє ні при якій вологості, завжди зберігає свою пружність. Є антиалергічним матеріалом та використовується в якості одного з самих жорстких наповнювачів для матраців.

НАТУРАЛЬНІ ГОЛКОПРОБИВНІ НАПОВНЮВАЧІ

Вовняний наповнювач містить волокна натуральної вовни, які скріплені між собою голкопробивним методом. Використовується в наповнювачі матраца з зимової сторони, оскільки володіє терморегулюючою властивістю, яка підтримує температуру тіла. 

Бавовняний наповнювач містить волокна натуральної бавовни, які скріплені між собою голкопробивним методом. Використовується в наповненні матрац з літньої сторони для розсіювання тепла, що виробляється сплячою людиною. 

Натуральний голкопробивний наповнювач складається з натуральних волокон різних композицій, надає додаткові властивості комфорту та зручності матрацу.

ЛАТЕКС НАТУРАЛЬНИЙ

Матеріал, який має у своєму складі сік гевеї. Володіє високою еластичністю, що зумовлено вмістом природного каучуку. Чудові підтримувальні та ергономічні властивості. Також до властивостей натурального латексу відносяться: зносостійкість, гіпоалергенність і гігієнічність. Найчастіше використовується для виробництва елітних матраців.

ТЕРМОПОВСТЬ

Екологічно чистий матеріал, який заслужено вважається одним з найбільш довговічних та міцних матеріалів. Використовується в ортопедичному матраці як ізолятор м'якого шару від пружинного блоку. Він несе два функціональних значення: не дозволяє пружинам ортопедичного матраца впливати на м'який шар, запобігаючи його передчасному зносу, і додає додаткову пружність та міцність ортопедичному матрацу, забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всьому матрацу.

ТКАНИНИ

Фахівці компанії «NEOLUX» дуже серйозно підходить до питання вибору тканини, враховуючи не тільки їх високу якість і надійність, але й естетичні дані. Аналізуючи тенденції європейського та світового ринків, компанія врахувала максимальну кількість вимог сучасного споживача. Таким чином в продукції «NEOLUX» використовуються такі тканини як: «Excellent»  — багатошарова трирівнева трикотажна тканина з системою циркуляції повітря; стрейчеві тканини, жакардові — з підвищеною щільністю плетіння нитки; тканина «Dream Health» - екологічно чиста тканина має унікальну пропускну спроможність, комфорт, поліпшену терморегуляцію внаслідок особливого, тривимірного переплетення ниток; тканина «Royal Style» - має неповторний зовнішній вигляд, володіє неперевершеним комфортом.

ПАКУВАННЯ

Упаковуються матраци в високоякісний поліетилен. Переваги: захист від пошкоджень і забруднень під час транспортування і зберігання продукції. Також фірмове пакування — це запорука того, що ви придбали оригінальну продукцію.

ПІНОПОЛІУРЕТАН

Довговічний матеріал, що забезпечує еластичність і пружність матраців, є також теплоізоляційним. Допомагає розподіляти навантаження на пружинні блоки матраців. Він безпечний і довговічний. Якісний високощільний пінополіуретан застосовується у виробництві матраців не перший десяток років, і гідно зарекомендував себе серед наповнювачів.

НАПОВНЮВАЧ «MEMORY»

Інноваційний матеріал (з ефектом пам'яті) комірчастої структури, що складається з безлічі мікроосередків відкритого типу. Максимально знижує відповідний тиск на тіло, адаптуючись до ваги і його специфічної форми, дає можливість вашим м'язам максимально розслабитись. Гіпоалергенний, зносостійкий, надає додаткові відчуття комфорту і зручності.