Про компанію

Neolux — це компанія, яка успішно зарекомендувала себе на ринку України, СНД та Європи, і є на сьогодні самим потужним виробництвом повного циклу ортопедичних матраців, подушок і аксесуарів для сну. Наше виробництво оснащене високотехнологічним обладнанням, яке дозволяє бути впевненими в тому, що розробляючи та створюючи нові інноваційні моделі, ми комплектуємо їх тільки кращими складовими. Компанія має власне виробництво пружин, що виготовляють пружинні блоки «Bonnell» та «Pocket Spring». Розвинена система логістики та складського господарства дозволяє максимально оперативно задовольнити потреби клієнтів нашій продукції. Чинна система трейд-маркетингових активностей забезпечує постійний інтерес у продукції у кінцевих покупців, що є найважливішим фактором, як розвитку нашого бізнесу,  так і потенціалом для розвитку бізнесу наших партнерів. Компанія пройшла сертифікацію за європейською системою менеджменту якості «ISO 9001», а сама продукція була відзначена нагородами «Європейська якість», «Вища проба», «Золотий меркурій», «Вибір споживача 2018». Також компанія «Neolux» бере участь у всіх передових світових виставках.

Neolux — лідер у сфері передових технологій і ергономічних рішень. Для максимального комфорту і зручності транспортування матраців ми застосували унікальну технологію — матраци у вакуумному пакуванні (серія «Neoflex»). Матраци «Neolux» виготовляються із застосуванням технології «HOT-MELT». Це нешкідлива для здоров'я система скріплення настильних матеріалів, в якій не використовуються токсичні матеріали та розчинники.

Однією з головних конкурентних переваг компанії «Neolux» є ультрасучасні дизайнерські тканини, що володіють властивостями терморегуляції та містять всі необхідні компоненти для здорового сну. Вся продукція нашої компанії має захисне поліетиленове пакування з маркуванням і етикеткою, що дозволяє захищати матраци від забруднень і зовнішніх впливів. Ми постійно розвиваємось,  з  технічної точки зору наше виробництво завжди відповідає не тільки сьогоднішньому дню, а й завтрашньому. Ми вивчаємо динаміку ринку і тенденції зміни споживчих переваг, щоб давати нашим покупцям продукт, який здатний задовольнити не тільки раціональні, а й емоційні потреби клієнта. Ми враховуємо естетичні та технологічні очікування споживачів в залежності від регіону проживання та місцевих традицій, що є гарантією актуальності нашого продукту для самого вимогливого покупця.

Гарантія на матраци

Гарантійний термін — це термін, протягом якого виробник бере на себе обов'язки по безоплатному усуненню недоліків товару у зв'язку з введенням його в експлуатацію. Офіційна гарантія на всю продукцію ТМ «Neolux» — 18 міс. Гарантійний період експлуатації обчислюється від дня продажу матраца, зазначеного в чеку. При відсутності гарантійного талона, є дата випуску виробу, яка зазначена на етикетці. Зберігайте етикетки до закінчення гарантійного терміну.