Чому «Neolux»?

За минулі роки ми пройшли складний і захопливий шлях. Збираючи досвід фахівців зі всього світу, ми вибирали та створювали найкраще з можливого. Поєднання надійних американських технологій та естетичного європейського дизайну дозволило досягти неперевершеної якості. Але досягнуте лідерство — це ще й відповідальність. І, перш за все, — відповідальність перед клієнтом. Здоров'я, комфорт і гарний настрій після сну — ось наші першочергові цілі. Для досягнення цих цілей ми, спільно з американськими фахівцями, розгорнули своє виробництво пружин, встановили стьобальне, швейне та окантовочне обладнання провідних світових брендів. І все це заради однієї мети — досягти відповідності світовим стандартам якості.  Сьогодні можна з упевненістю зробити підсумок — ми не тільки досягли поставлених завдань, а й значно перевершили їх.

Тепер продукцію під ТМ «Neolux» можуть оцінити від Європейського Союзу  на заході до Камчатки на сході. У процесі досягнення таких  серйозних результатів, ми впевнено пройшли сертифікацію відповідно до найсуворіших світових вимог. Якість, екологічну чистоту і безпеку нашої продукції гарантують сертифікати ISO 9001 міжнародної системи контролю якості та OEKOTEX STANDART.

Крім цього до наших досягнень можна додати нагороди: «Європейська якість» (Англія), «Вища Проба» (Україна)  і «Золотий меркурій» (Бельгія).

Як хороший бігун на тривалій дистанції береже дихання і сили, оптимально вибираючи траєкторію руху, так і наша компанія  знаходить оптимальне співвідношення передових технологій і матеріалів. Ми не женемося за сьогочасним прибутком і не ризикуємо здоров'ям своїх клієнтів, заощаджуючи на матеріалах та контролі якості. Ми не  вважаємо своїх клієнтів людьми недалекими та не обманюємо «обваленими» цінами та запаморочливими знижками. Адже хороші матеріали і якість скрізь, і в усі часи, коштували відповідних грошей.  Матраци нашого виробництва активно поставляються в Європейський Союз і впевнено конкурують з провідними світовими брендами. Для того, щоб це було можливим, ми комплектуємо наші матраци самими якісними матеріалами, за допомогою самих передових технологій. Але і вітчизняний ринок не забутий, для нього була проведена серйозна оптимізація цінової політики. Купуючи нашу продукцію, ви можете бути твердо впевнені — вона коштує витрачених вами грошей. Ви отримуєте європейську якість за вітчизняною ціною. Матраци «Неолюкс» — це вигідне вкладення сьогодні в здоровий і міцний сон протягом багатьох наступних  років.

 Всі статті