Як обрати матрац?

Який матрац обрати?

Приймаючи рішення про покупку ортопедичного матраца, ви вирішуєте відразу кілька проблем. Розглянемо їх детальніше:

Розподіл навантажень. Болі в спині та шиї виникають, перш за все, через неправильне положення організму в процесі відпочинку. Ситуація ускладнюється і фізичними навантаженнями протягом дня. Люди, що працюють в малорухливому, «сидячому» режимі,  піддаються загрозі в не меншому ступені. Адже вкрай складно впродовж усього дня підтримувати ідеальну поставу, нехай навіть і сидячи. В результаті з настанням ночі, коли людина лягає спати, його тіло приймає неприродне положення. А під ранок відчувається втома, роздратування і навіть біль. Більшість списує ці проблеми на важку роботу і короткий, на їхню думку, часовий проміжок сну. Але корінь проблеми полягає в неправильному відпочинку. Організм людини просто не в змозі адекватно відпочити, перебуваючи в неправильному положенні. Виникають множинні мікропрокидання. Самі по собі мікропрокидання — цілком нормальне явище. Велику їх частину ми навіть не помічаємо, оскільки мозок не виводить нас зі стану сну повністю. Однак організм відчуває ці сплески активності, по суті — прокидаючись, що самим негативним чином позначається на нічному відпочинку в цілому. Кілька мікропрокидань — це нормально. Але при неправильному розподілі навантажень їх число може зрости до двох сотень. При такому сценарії людина, що здавалось би повинна була виспатись, прокидається розбитою, млявою і втомленою. Наступні матеріали в ортопедичному матраці розв'язують цю проблему:

1) «ComfoGel».  Передова технологія, що підіймає саме поняття «м'якість» на якісно новий рівень. Дуже добре поєднується  з латексом і шаром «Memory».

2) Латекс натуральний. Екологічно чистий матеріал, виготовлений з натурального соку дерева гевеї, і став вже класичним серед складових сучасних матраців.

3) Наповнювач «Memory». Матеріал, що складається з безлічі мікроосередків відкритого типу. Це дозволяє йому адаптуватись, підлаштовуючись під індивідуальну форму тіла. Наповнювачі подібного типу добре себе зарекомендували, та нині є загальноприйнятим стандартом.

4) Кокосова койра (латексована). Натуральний і екологічний матеріал, що виробляється з волокон кокосового горіха. Волокна койри, що використовуються в матрацах ТМ «Неолюкс», додатково просочені латексом, для максимізації довговічності виробу. Є основою, яка надає необхідну жорсткість матрацу.

5) Пружини подвійного посилення. Зроблені з високовуглецевої сталі,  що автоматично оберігає матрац від деформування і просідання, яке викликається  поступовим просіданням пружин.

Неправильний мікроклімат під час сну. Згадані вище численні мікропрокидання виникають не тільки при неправильному розподілі навантажень, але і через некомфортний мікроклімат. Людський організм знаходиться в постійному взаємообміні з навколишнім середовищем. Це складний і багатоступеневий процес. Але якщо спростити — організм забирає повітря з навколишнього середовища і віддає вологу разом з потовиділенням. Нескладно здогадатись, що цьому природному взаємообміну нічого не повинно заважати. Наступні матеріали в ортопедичному матраці допоможуть цьому:

1) «ComfoGel». Володіє також і функцією терморегуляції, ефективно розподіляючи тепло людського тіла.

2) «3D Аеросистема». Технологія, спеціально розроблена для забезпечення оптимального вологообміну та повітрообміну під час сну. Являє собою  еластичну аерострічку, що охоплює матрац по всій ширині.

3) Натуральні наповнювачі чохла. Складаються з натуральних волокон вовни або бавовни, скріплених між собою голкопробивним методом. Мають терморегулюючі характеристики, що розсіюють тепло сплячої людини.

Гігієнічність. Під час сну людський організм знаходиться в безпосередньому контакті з поверхнею матраца. Що несе в собі певні ризики для здоров'я, пов'язані з появою і розмноженням шкідливих мікроорганізмів. Саме тому в тканинах, якими обшиті ортопедичні матраци, використовується спеціальне антимікробне покриття. Наступним моментом є гіпоалергенність. Роздратування, свербіж та почервоніння шкіри після сну — явище досить звичне, коли мова йде про матраци класичного типу. Пов'язано це з дешевими та неякісними тканинами, які використовується у звичайних матрацах. Наступні матеріали в ортопедичному матраці забезпечують необхідний рівень гігієнічності:

1)  Сучасні високоякісні тканини (типу «Dream Healh» або «Royal Style»).  Тканини з антимікробним просоченням і антистатичним ефектом, що містять у своєму складі виключно натуральні волокна. Мають чудову провідність повітря і вологи.

2) «ComfoGel». Гель по характеру свого походження, — екологічно чистий і безпечний продукт, що виключає появу і поширення на його поверхні практично всіх шкідливих мікроорганізмів.

3)  Технологія «Hot Melt». Екологічно чиста система скріплення настильних матеріалів, без вмісту шкідливих для здоров'я розчинників, характерних для будь-якого різновиду клею.

Таким чином, можна резюмувати, що ортопедичний матрац — це вибір не тільки для міцного, комфортного, а й для здорового сну.

 Всі статті