ComfoGel. Майбутнє приходить сьогодні!

Майбутнє настає непомітно. Те, що ще вчора здавалось неможливим і схожим на наукову фантастику, вже сьогодні стає нормою і даністю. Поважаючи та дотримуючись традицій, компанія «Неолюкс» впевнено дивиться в майбутнє, втілюючи його для вас у витончених і вишуканих формах. І «ComfoGel» — одне з таких втілень. Ця унікальна технологія поєднує в собі грацію і гнучкість води з щільністю і надійністю твердого матеріалу. Союз протилежностей, який подарує вам неперевершений комфорт. «ComfoGel» — новий матеріал преміум-класу.

«ComfoGel» — желеподібний матеріал природного блакитного кольору, рівномірно розподілений по осередках однакової форми. Спочатку розроблена для медичних цілей, як засіб надання допомоги постраждалим від опіків, ця технологія стала стрімко поширюватись і в інших сферах життя. Сьогодні вона застосовується при виготовленні продукції, у якій присутній ефект відповідного тиску: взутті, автомобільних сидіннях, боксах для новонароджених, екіпіровці для туристів, одязі та в безлічі інших сфер. «ComfoGel» став неабияк доречним у виробництві найякісніших ортопедичних матраців. Гель має желеподібну структуру, завдяки якій розподіляє тиск по всій поверхні, пристосовуючись до природних форм і вигинів людського тіла. У природі існує лише один матеріал, здатний скласти конкуренцію «ComfoGel» у розподільній можливості, — це вода. Але гель, на відміну від води, тримає форму і не деформується, навіть при механічному пошкодженні осередків.

Унікальна функція терморегуляції дозволяє гелю приймати тепло людського тіла та ефективно розподіляти його по всій поверхні. У поєднанні з високоякісним латексом або шаром «Memory» — ергономічні можливості матраца стають майже фантастичними.

Являючись продуктом чистого та екологічно безпечного синтезування, «ComfoGel» володіє унікальною молекулярною структурою.  Тому поява на його поверхні шкідливих мікроорганізмів повністю виключена. З тієї ж причини, він не викличе і ніяких алергічних реакцій у людини.

У майбутнього є імена. Прислухайтесь. Адже одно з цих імен — «ComfoGel».Всі статті