Ортопедична подушка. Або вибір між традицією та здоров'ям.

Обираючи ортопедичний матрац, люди часто забувають про подушку. Та й навіщо? Кожен з дитинства звик до пір'яної або пухової подушки. Вони традиційно викликають асоціації з комфортом та домашнім затишком. Сила звички має над нами величезну владу. Ми готові щоночі збивати подушку, перевертати її на іншу сторону просто, тому що звикли. Звикли й до періодичного головного болю і до затерплої шиї.

Але ж рішення знаходиться на поверхні, на самому видному місці! Купуючи правильний ортопедичний матрац, не варто забувати про ортопедичну подушку. Багатьох з нас відлякує новизна, відлякує інший, ніж у традиційних, зовнішній вигляд цих подушок. Але варто вам виспатись пару ночей на такій подушці — вас вже неможливо буде примусити проміняти її на стару. Ортопедичні подушки — це вибір, який гарантує вам максимальний комфорт від відпочинку. А на сьогодні вже з'явились у продажі ортопедичні подушки з інноваційним терморегулюючим гелем. Гель, який в поєднанні з високоякісним латексом і шаром «Memory» (піни з ефектом пам'яті), дає унікальну м'якість. 

Спіть міцно і безтурботно, а прокидайтесь з хорошим настроєм і впевненим поглядом у новий день. Адже, як говорить прислів'я: «ранок покаже, що вечір не скаже». І подушка з ортопедичним ефектом — прямий тому доказ.Всі статті